İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma 24 Saat Servis Hizmeti.
Hafta İçi Hergün
7/24 Hizmet Verilmektedir.
TESİSATINIZ İÇİN PROFESYONEL DESTEK
İstanbul Su Kaçağı Tespiti
Fazlı Usta olarak son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespiti konusunda sizlere dakikalar içinde çözüm sunmaktayız.
DETAYLAR
Cihazla Su Kaçak Tespiti
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geliştirilen cihazlar ile  “Su kaçağı tespiti” eskiye nazaran çok çok daha ekonomik ve daha hızlı çözüme ulaşma konusunda imkan sağlamaktadır.
DETAYLAR
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Genellikle Su kaçakları eskiyen borunun tahrip olması, kırık ya da çatlak borular sebebiyle olur. Su kaçağı fark edildikten sonra hemen profesyonel destek almakta fayda vardır. Alanında uzman kişiler  kameralı su kaçağı tespitini yapmakta ve bu sayede tesisatın geçtiği tüm alanların kırılmasının önüne geçilmektedir.
DETAYLAR
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Teknolojik Sıhhi Tesisat cihazlarının olmadığı zamanlarda su kaçağını bulmak oldukça zor olmaktaydı. Deneme yanılma yöntemiyle kaçağın olacağı yerler tespit edilmekte ve kırma işlemine başlanmaktayd
DETAYLAR
İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Günümüzde çoğu kişi su kaçağı sağlığı tehdit etmiyor ya da komşuları rahatsız etmiyorsa tespit ve tadilatı ertelemeyi tercih eder. Bu erteleme ilerleyen süreçte daha büyük masrafa yol açacaktır.
DETAYLAR
Gider Açma
Pis su giderleri, evimizde veya işyerimizde minimum bir tane olmak kaydı ile bulur ve atık sularımız bu giderlerden geçerek kanalizasyona gitmektedir. Bazen dikkatsizlik, ihmalkarlık veya benzeri sebeplerden ötürü tuvalet ve lavabolarımızdan kaçan katı maddeler giderlerin tıkanmasına sebebiyet vermektedir.
DETAYLAR
Tıkanıklık Açma
Giderlerinize herhangi bir cismin kaçması sonucunda giderleriniz de tıkanıklıklar meydana gelecektir. Bu tıkanıklıklar Lavabo Tıkanması veya Tuvalet Tıkanması, Pimaş Tıkanması, Logar Tıkanması olabilir.
DETAYLAR
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet tıkanıklığının  giderilmesi daha büyük tesisat sorunlarının önüne geçilmesi açısından önemlidir.
DETAYLAR
Klozet Tıkanıklığı Açma
Klozetlerin Tıkanması evlerimizde en çok karşılaştığımız can sıkıcı durumların başında gelmektedir. Tuvaletler en çok kullanılan bölümlerden birisi olması sebebiyle giderler kolayca tıkanabilmektedir.
DETAYLAR
İstanbul Lavabo Açma
Zorlu çözümü olan lavabo açma işlemlerini profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Bu tesisat sorunlarının başında ise lavabo ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar gelmektedir.
DETAYLAR
İstanbul Pimaş Açma
Bu sorunun çözümünü yanlış yerde aramaktansa işinde uzman olan modern ve teknolojik cihazlarıyla hizmet veren Fazlı Usta’dan almak en doğru yöntemdir.
DETAYLAR
Logar Açma
Çok nadir durumda da olsa sokağımızda, mahallede ve cadde de logar tıkanıklığı sorunu ile karşılaşabilmekteyiz.
DETAYLAR
Kalorifer Petek Temizleme
Günümüzde işini bilmeyen bazı kişiler veya kurumlar tarafından petek temizliği petek yıkama yokur, böyle bir çalışma fayda sağlamaz gibi anlamsız bilgilendirmeler olmktadır. Kalorifer petekleri çürür, zarar görür, delinir gibi yanlış bilgiler size de söylenmiş olabilirler.
DETAYLAR
Petek Temizleme Fiyatları
Günümüzde işini bilmeyen bazı kişiler veya kurumlar tarafından petek temizliği petek yıkama yoktur, böyle bir çalışma fayda sağlamaz gibi anlamsız bilgilendirmeler olmktadır.
DETAYLAR
Korniş Takım Montalama Hizmeti
İstanbul Korniş Montajı ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır ve sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinizde kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmaktadırlar.
DETAYLAR
İstanbul Aspiratör Montajı
Aspiratör dolabı montaj ustası olarak İSTANBUL, çevre illere ve de tüm semtlerine hizmet veriyoruz.
DETAYLAR