İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma 24 Saat Servis Hizmeti.
Hafta İçi Hergün
7/24 Hizmet Verilmektedir.
Cihazla Su Kaçak Tespiti
Cihazla Su Kaçak Tespiti
TESİSATINIZ İÇİN PROFESYONEL DESTEK
Cihazla Su Kaçak Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geliştirilen cihazlar ile  “Su kaçağı tespiti” eskiye nazaran çok çok daha ekonomik ve daha hızlı çözüme ulaşma konusunda imkan sağlamaktadır. İşinde uzman ustaların  bu cihazları kullanmasıyla nokta atışı su kaçağı tespiti yapmayı mümkün kılmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ile yüksek maliyetlere elveda diyebilirsiniz. Evinizde Su Kaçağından mı şüpheleniyorsunuz, Alt komşunuz su sızdırıyor diye mi şikayet ediyor. Fazıl Usta ile iletişime geçerek eviniz de su kaçağı olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Akustik Dinleme Cihazları

Akustik dinleme cihazları adından da anlaşıldığı gibi suyun sesini dinlemek için geliştirilmiştir. Suyun sesini dinlemek için geliştirilen bu cihazlar aşırı hassas ve oldukça güçlü cihazlardır. Boru hattında yer alan gürültü oranını takip ve tespit  için kullanılan Akustik Dinleme Cihazları Su Kaçağının Tespit edilmesinde yardımcı olmaktadır. Akustik Dinleme cihazları borudaki ses ile ortamdaki gürültüyü ayırt edecek donanıma sahiptir.

Boru Görüntüleme Kameraları

Bu cihazlar ile boru içinde görüntü ile tespit etmek imkanı sunmaktadır. Boru içinde görüntü tespit eden bu kameralı cihazlar ile boru içerisinde yer alan tahribat alanı yakından görülebilir. Çatlayan yada delinmiş borunun yerini tespit eden bu cihazlar sorunun ne kadar büyük olabildiğine imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda sorunun çözümü konusunda da fikir sahibi olmaya ve tadilatı konusunda daha net kararlar almamıza olanak sağlamaktadır.

Termal Su Kaçağı Tespit Kameraları

Teknolojin Sıhhi Tesisat alanına sunduğu en önemli cihazlardan biri olan Termal Su Kaçağı Tespit Kameralarıdır. Bu cihazlar ile evde büyük tadilatlara gerek kalmadan gizli su kaçaklarının da dahil olmak üzere tüm sorunlu alanları tespit etmemizi sağlamaktadır.  Termal kameralar ve kızılötesi teknolojisi sayesinde sıcak su bulunan alanlar farklı renklerde gösterilmekte ve kaçağın varlığından emin olmamız için uyarıda bulunmaktadır.

Nem Ölçer Cihazlar

Nem ölçme cihazları çok hassas çalışan, kendi boyutu küçük olan ama etkisi oldukça büyük olan cihazlardır. Su kaçağının tespiti konusunda yardımcı bir yöntemdir. Sızıntı ve terleme olan bölge teşhis edilerek büyük bir tadilat işine girmeden sorunun çözümlenmesi konusunda destek olmaktadır.

Fazıl Usta olarak son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespiti konusunda sizlere dakikalar içinde çözüm sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
İstanbul Su Kaçağı Tespiti
Cihazla Su Kaçak Tespiti
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Gider Açma
Tıkanıklık Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma
İstanbul Lavabo Açma
İstanbul Pimaş Açma
Logar Açma
Kalorifer Petek Temizleme
Petek Temizleme Fiyatları
Korniş Takım Montalama Hizmeti
İstanbul Aspiratör Montajı
İstanbul Mermer Kesim İşleri
İstanbul Fayans İşleri
İstanbul Tadilat Tamirat Hizmeti
İstanbul Yıkım Kırım İşlemleri