İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma 24 Saat Servis Hizmeti.
Hafta İçi Hergün
7/24 Hizmet Verilmektedir.
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Comments
Esenler / İSTANBUL
Seher ÖZMEN
İş yerinde giderlerde tıkanma sorunumuz vardır. Tıkanıklık Giderme ile ilgili araştırma yaparken şans eseri Fazıl Usta'ya ulaştım. Doğan bey sorunumuza en kısa sürede çözüme kavuşturdu. Tuvalet tıkanıklığı ile ilgili gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Comments
Esenyurt / İSTANBUL
Mustafa YILMAZ
Evimizdeki petekler tam anlamıyla ısıtmıyordu, Kalorifer Petek Temizleme işlemi ile peteklerin içinde biriken kirli sular ve hava basıncı ile artık peteklerimiz tam anlamıyla çalışmaktadır. Petek temizliği için mutlaka Fazlı Usta ile iletişime geçiniz.
Comments
Bahçelievler / İSTANBUL
Eda POLAT
Uzun zamandır banyomda su kaçağı sorunu vardı, Nasıl işin içinden çıkarım diye düşünürken arkadaşım sayesinde Fazlı Usta ile iletişime geçtik. Randevumuzu oluşturduk ve en kısa sürede Fazlı Usta Su sızıntısı sorunumu çözüme kavuşturdular. Su kaçağı probleminde mutlaka iletişime geçmelisiniz.
Comments
Arnavutköy / İSTANBUL
Melih ÖZKAN
Tuvalet giderlerinden su sızıntısı sorunumuz vardı. Çakır Tesisat ile iletişime geçtik minimum kırma ile Su kaçağı tespiti yaptılar ve sorunumuza çözüm buldular. Tuvaletiniz tıkandığı anda tereddüt etmeden Doğan Tesisat ile iletişime geçmelisiniz. Hem Profesyonel Hem de ekonomik fiyat seçenekleri mevcuttur.