İstanbul Tuvalet Tıkanıklık Açma 24 Saat Servis Hizmeti.
Hafta İçi Hergün
7/24 Hizmet Verilmektedir.
Gider Açma
Gider Açma
TESİSATINIZ İÇİN PROFESYONEL DESTEK
Gider Açma

İstanbul Gider Açma

Fazlı Usta ile giderleriniz hep açık !

Genellikle Ev tesisatları ve İş yerleri tesisatlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri gider tıkanıklığıdır. 

Gider tıkanması genellikle tuvalet veya lavabolardan atılan veya yanlışlıkla kaçan katı maddeler yüzünden meydana gelmektedir. .

Gider tıkanıklığı sadece bununla olamamaktadır. Bazen S borusu diye tabir ettiğimiz dönüş pimajlarında veya borularda biriken çamur ve benzeri yoğun maddelerin oluşmasıyla da meydana gelebilir.

Tıkanmanın en yoğun yaşandığı bölgelerden biri olan pis su gideri, tıkandığı zaman ev ve işyerlerinin korkulu rüyası haline gelir.

Pis su giderinin neden tıkandığını, nasıl açılacağını, pis su gideri tıkanıklığını açma konusunda robot teknolojilerinin önemini ve yine pis su giderinin kırmadan nasıl açılacağını merak ediyorsanız Fazlı Usta ile Gider Açma işlemi için irtibata geçmelisiniz.

Pis Su Gideri Neden Tıkanır

Pis su giderleri, evimizde veya işyerimizde minimum bir tane olmak kaydı ile bulur ve atık sularımız bu giderlerden geçerek kanalizasyona gitmektedir. Bazen dikkatsizlik, ihmalkarlık veya benzeri sebeplerden ötürü tuvalet ve lavabolarımızdan kaçan katı maddeler giderlerin tıkanmasına sebebiyet vermektedir.

Dikkatli davranılsa bile bazen pis su giderleri, ağız veya kıvrım bölümlerinde biriken çamur ve benzeri yoğun maddelerden ötürü tıkanabilmektedir.

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Pis su giderinin tıkanması sonucu genellikle bu tıkanık alanları açma bireysel yöntemler ile  faciaya dönüşebilmektedir.  Birde eski yöntemler ile çalışan ustalara denk gelinirse  pis su gideri tıkanıklığı boruların çatlamasına ve su sızıntılarına sebebiyet vermektedir.  Peki bunun bir çözümü yok mu? Tabii ki var.

Kırmadan Pis Su Gideri Açma

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi  hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Teknoloji ile birlikte su tesisatı alanında da bazı makineler ön plana çıkmış ve işlerimizi oldukça kolaya indirgemiştir. Artık Teknolojik ve Modern cihazlar ile Pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda kırmadan dökmeden pis su gideri tıkanıklığı açmayı mümkün kılmaktadır. Siz de gideriniz tıkandığı zaman kırmadan, dökmeden açabilecek bir uzmanla ve teknolojik dokunuşlar yapabilecek firmalardan hizmet almayı ihmal etmeyin. Bu usta ve işyerleri ile çalışmak size hem zaman kazandırır, hem de uygun fiyatlarla tadilat ve onarım masrafına girmeyeceğiniz için memnun kalırsınız.

Robotla Pis Su Gideri Açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma konusundaki gelinen en son teknolojik nokta, robotla gider açmadır. Robotlar, özel olarak giderler üzerinde çalışır ve pis su giderinin tıkanıklığının tam olarak nerede olduğunu tespit eder. Böylece kırma dökme olmaksızın giderinizi açabilecek aparatlarla işleminiz tamamlanmış olur.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
İstanbul Su Kaçağı Tespiti
Cihazla Su Kaçak Tespiti
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Gider Açma
Tıkanıklık Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma
İstanbul Lavabo Açma
İstanbul Pimaş Açma
Logar Açma
Kalorifer Petek Temizleme
Petek Temizleme Fiyatları
Korniş Takım Montalama Hizmeti
İstanbul Aspiratör Montajı
İstanbul Mermer Kesim İşleri
İstanbul Fayans İşleri
İstanbul Tadilat Tamirat Hizmeti
İstanbul Yıkım Kırım İşlemleri